de be af sq ar hy az eu bn bs bg ca ceb ny zh-cn zh-tw
СТРОИМ САМИ
kategori Garage  

muri Suedisht


2018-01-11 04:33:04

muri Suedisht

 Suedisht Wallpaper Nëse ju doni të bëni në banesën e tij një dizajn interesant, ne ju rekomandojmë që të zgjidhni një sfond suedeze. Për shkak se ata kanë përparësitë e mëposhtme:

parë. Furnizim të qëndrueshëm e dyqaneve në Rusi (nëse është e nevojshme që ju mund të pa ndonjë problem të blerë rrotullon të letër-muri humbur).

dytë. Me cilësi të lartë - shumica e specieve pagesë letër-muri Suedisht prej letre të pastër përmban asnjë ndotesve kimike, të tilla si klor dhe plumbi. Pigmenteve dhe ngjyra në përputhje me standardet. Ata janë të sigurta dhe jo-toksike, ato mund të përdoren për pasting në dhomat e fëmijëve, në banesat e njerëzit me alergji, kuzhinë dhe banjo (sepse kur të ekspozuar ndaj ujit, nuk komponimet dëmshme janë formuar).

Tretë. Gjitha muri prodhuar në Suedi është lahet, ata nuk thithin lagështi nga ajri dhe aromat. Ata kryejnë zhurmës heqjen funksionin dhe për të ndihmuar të mbajtur ngrohtë.

Së katërti. Me sfond elegant suedeze është më e lehtë për të riprodhuar çdo dizajn. Me këto sfond keni arritur të krijosh frymën e çdo moshe dhe stil: classik, stil retro, barok me modelet e ndërlikuar të ndihmuar të bërë dizajnin individuale dhe të paharrueshme. Përveç kësaj, duke përdorur këto animuar ju do të jetë e lehtë për të bërë dizajn modern të dhomës ose të gjithë banesën që plotëson të gjitha nevojat tuaja.

pestë. Letër-muri suedez është mjaft e qëndrueshme, si edhe gazeta substrate të veshura me një shtresë të ketë një film i papërshkueshëm nga uji. Çfarë e bën të mundur për të zgjatur jetën e materialit, pavarësisht intensitetit dhe lokacioni i funksionimit të saj
Artikuj që kanë lidhje

  dhe sajë dhe topi
  Melting metalike në shtëpi
  Mënyrat e Masonerisë: vprizhim, vprisyk | Muret janë bërë me tulla me duart e tyre
  dhomë përmbysur
 

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre