de be af sq ar hy az eu bn bs bg ca ceb ny zh-cn zh-tw
СТРОИМ САМИ
1   2     >>  
kategori porta gardh  

Një gardh bërë nga tulla dhe bordit të valëzuar me duart tuaja
Përfitimet e kombinuar ndërtimit zaborovTehnologiya postroykiEtapy Përfitimet e rrethojave të kombinuara Ndër të ndryshme ekzistuese të llojeve të ndryshme të gardhet, ju mund të zgjidhni një gardh bërë nga tulla dhe bordit të valëzuar.

Instalimi i një gardh bërë nga fletë profilizuar: e bukur dhe e thjeshtë
Llogaritja fazën materialaPodgotovitelny rabotMontazh karkasaUstanovka metalike copë çarafësh Para ndërtimit të gardhit pavarur nga fletë profilizuar, ju së pari duhet të vendosë se për çfarë qëllimi është e nevojshme të strukturës mbrojtëse.

Një gardh i bordit të valëzuar me duart tuaja për të dhënë dhe zona periferike
Faza përgatitore Llogaritja e materialeve Instalimi mjete oporZakreplenie perekladinKreplenie profnastilaZaklyuchitelnye rabotyNeobhodimye gardh rreth shtëpisë apo komplot - kjo nuk është vetëm një element i domosdoshëm i mbrojtjes së territorit, por edhe një mënyrë për ta bërë shtëpinë më tërheqëse.

Si për të vënë një gardh ne faqe?
Çfarë do të marrë për të ndërtuar?

Një gardh i bordit të valëzuar me shtylla tulla me duart e tyre
Bëni raschetyOpalubka dhe njëherë gruntPlastichny betonStalnoy dhe të qëndrueshme kornizë dhe veshja kirpichPerechen mjet i nevojshëm Në këtë artikull ne konsiderojmë rend në të cilën ju mund të ndërtojë një gardh të bordit të valëzuar, me shtylla tulla.

Teknologjia instalimin e gardhit të bordit të valëzuar
Shenjat e duhura, duke e bërë numrin dhe shumëllojshmëri të ndërtimit nevojshme përshkrimit materialovPoetapnoe e marrëveshjes së mjeteve të marrjes së mostrave që mund të nevojiten gjatë instalimit të gardhit Në mënyrë që të instaloni gardhit e bordit të valëzuar nuk është një dështim i plotë, ju duhet të keni të paktën minimale aftësitë e ndërtimit, përndryshe të mirë për të besojë këtë punë për profesionistët.

Si për të bërë një portë në vend me duart e tyre
Veçori mjetet ustroystvaNeobhodimye materiale rabotyKakoy të nevojshme për ndërtimin e portës vilë me duart e tyre?
1   2      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre