de be af sq ar hy az eu bn bs bg ca ceb ny zh-cn zh-tw
СТРОИМ САМИ
<<     1   2   3   4   5   6   7     >>  


Kujdesi tavan ngjitës
Kujdesi tavan ngjitës është e thjeshtë: ju do të duhet rregullim rastit të lagur.

sapun Foshnja
Foshnja sapun Mënyra më e lehtë për t`u bashkuar me sapun - përdoret si një bazë sapuni e fëmijëve rëndomta.

Nabіrnі panelі - Creative ndërtimi
Skladalnі panelі (abo rіchkovі, jak їh Shte nazivayut) yavlyayutsya atë dovgі bar në kryesore pas gjerësinë rozmіrіv 125 - 300 mm, dovzhinoyu 2400-3700 mm, tovschinoyu 8 -.

rrjedhes mbuluar
"Flock" (e cila përkthehet në gjermanisht do të thotë "bie, flok dëbore"), ose, ashtu siç është përmendur shpesh si "patate të skuqura", - Veshje origjinale dekorative për dekorimin e brendshëm lokalet.

Një gardh bërë nga tulla dhe bordit të valëzuar me duart tuaja
Përfitimet e kombinuar ndërtimit zaborovTehnologiya postroykiEtapy Përfitimet e rrethojave të kombinuara Ndër të ndryshme ekzistuese të llojeve të ndryshme të gardhet, ju mund të zgjidhni një gardh bërë nga tulla dhe bordit të valëzuar.

Mobilje kopsht
http://www.

Ndarëse e valëzuar: shpejt, efikase, me çmim të ulët
Karakteristikat kryesore dhe avantazhet e përdorimit të ndarëse valëzuar materialaUstroystvo Ndonjëherë është e nevojshme për të kryer ndryshime në ndërtesat dhe qëllime teknike, si dhe materialeve të ndërtimit të përdorura për ndërtesat e banimit, nuk është i rekomanduar.
<<      1   2   3   4   5   6   7       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre